Kappers op nascholing bij de firma Goldwell: “Veel bijgeleerd”

De zevendejaars uit onze Kappersschool hebben een bijscholing gekregen van de firma Goldwell. Met deze firma werken de studenten samen voor hun leeronderneming.

“Het was niet makkelijk om een datum te vinden die kon voor ons en voor Goldwell. Uiteindelijk werd het een woensdag. Onze leerlingen vonden het zelf niet erg om hun woensdagnamiddag te spenderen aan de bijscholing”, vertelt leerkracht Hilde Regout.

“We werden uitstekend ontvangen en kregen een professionele uitleg. Onze leerlingen werden goed begeleid door twee medewerkers van Goldwell en moesten op elkaar kleuren. Zo hebben ze ook mijn haar gekleurd”, knipoogt mevrouw Regout.  “Iedereen heeft hard gewerkt en veel bijgeleerd.”

Wil jij je haar laten verzorgen in onze leeronderneming Magic Hair? Klik hier voor alle info.

Comments are closed.