Leerlingen uit verzorgingsschool organiseerden deze activiteiten voor bewoners serviceflats

School for Rights – recht op ontspanning, samenkomen

Tijdens het project ‘Netjes in de flatjes’ helpen de leerlingen uit onze Verzorgingsschool oudere bewoners in een serviceflat. Ze sloten hun project op een leuke manier af.

Het einde van het schooljaar is in zicht, tijd dus om het lopende project op een toffe manier af te sluiten. De derdejaars organiseerden een etentje voor de bewoners die ze de afgelopen maanden beter hebben leren kennen en geholpen hebben. De bewoners werden uitgenodigd op onze school.

Petanque

De vierdejaars sloten hun project op een andere manier af. Zij gingen met de bewoners wandelen en speelden samen een petanque. Daarna werden onze leerlingen en hun bewoners uitgenodigd in ‘Ten Hove’ op gezellig samen iets te drinken en nog wat na te praten.

[alpine-phototile-for-flickr src=”set” uid=”97054631@N07″ sid=”72157681778317604″ imgl=”fancybox” style=”cascade” col=”3″ size=”240″ num=”30″ shadow=”1″ highlight=”1″ curve=”1″ align=”center” max=”100″ nocredit=”1″]

Comments are closed.