Eerstejaars flink aan het werk gezet tijdens bezoek aan Hotelschool

Onze leerlingen uit 1B brengen een bezoek aan de verschillende afdelingen in onze school. Zo ook aan onze Hotelschool, waar ze zelf aan het werk werden gezet.

De leerlingen kregen eerst een algemene uitleg, aan de hand van een PP, van opleidingsverantwoordelijke mijnheer Rademakers. Daarna mochten ze zelf aan het werk. Ze mochten een mocktail maken en proeven, deeg bereiden voor de broodjes van het restaurant, groenten snijden voor de soep van de zelfbediening, ingrediënten afwegen voor de koekjes van de high tea, Engelse thee leren zetten en natuurlijk ook … industrieel leren afwassen!

Het waren 2 zeer leerrijke uren die zeer snel voorbij gingen. Voor sommige leerlingen had het gerust wat langer mogen duren.

Comments are closed.