Open Dag 6 mei: live cooking, show haarzorg en wellness, kleuradvies, tuinwenkbrauwen en veel meer

Zondag 6 mei organiseert onze school zijn Open Dag. Er staan tal van activiteiten op het programma, je kan onze leerlingen aan het werk zien en natuurlijk kan je info vragen of je dochter of zoon inschrijven.

Onze school zet de deuren open van 11.00 tot 17.30 uur. Je ontdekt onze opleidingen TSO en BSO in actie en onze innovatieve projecten (Duaal leren en STOER in 1B) worden in de kijker gezet.

Er staat een show door onze leerlingen Haarzorg en Wellness op het programma, een pop-up Schildersschool met kleuradvies voor jouw project, live cooking, de richting Schoonheidsverzorging stelt met ’tuinwenkbrauwen’ de nieuwe zomertrend voor en er zijn verschillende optredens in de cafetaria.

Bovendien krijgt elke leerling die zich inschrijft tijdens onze Open Dag een Dopper drinkbus.

Comments are closed.