Open Ateliers zijn groot succes: leerlingen basisscholen enthousiast over workshops op Sint-Lutgardis

Dit schooljaar organiseert Sint-Lutgardis voor het eerst het project Open Ateliers. Onze school zet hiermee zijn deuren open voor leerlingen uit de lagere school.

Concreet komt het erop neer dat onze school gebruik maakt van de goede infrastructuur en de expertise bij onze leerkrachten om workshops te organiseren voor zesdejaars uit het basisonderwijs.

Onze Open Ateliers kennen veel succes, de respons van de lagere scholen is groot en dat doet ons uiteraard veel plezier. Op de foto’s kan je zien hoe leerlingen worden ondergedompeld in de workshop Beauty & Lifestyle.

Tijdens en na de workshop zagen we enkel tevreden gezichten. “Wij vonden het alvast een leuke ervaring en we zijn ervan overtuigd dat de leerlingen dit ook zo hebben ervaren”, klinkt het bij leerkracht Els Vos.

Comments are closed.