Onze hotelschool nodigt u uit op Winterbar For Life!

School for Rights – recht op basisbehoeften

Ook dit jaar vindt de Warmste Week van Music For Life (gepresenteerd door Studio Brussel) plaats. Onze school neemt op zondag 17 december van 9.30u tot 18u deel aan deze actie en willen jullie hiervoor graag uitnodigen.

Tijdens Winterbar For Life zal onze Hotelschool met een foodtruck allerlei lekkere gerechten verkopen ten voordele van het goede doel. Het goede doel dat gesteund wordt is het Virunga National Park. Winterbar For Life vindt plaats in de St. Pieterstraat 7 in Mol (Zebra koffie-bar). We hopen jullie daar te ontmoeten!

Koekenbak

Nog meer warm nieuws … In het kader van Music For Life organiseerden ook de leerkrachten van de 1ste graad een vakoverschrijdend project “Koekenbak”. De leerlingen van de 1ste graad verkochten zelfgebakken koekjes en dit leverde 738,08 euro op. Zij steunen hiermee Oxfam vzw. Dinsdag 19 december zijn onze leerlingen en leerkrachten bovendien persoonlijk uitgenodigd door Studio Brussel om hun bijdragen af te leveren in Wachtebeke!

Comments are closed.