Netjes in de flatjes: onze leerlingen helpen bewoners serviceflats

School for Rights – recht op samenkomen

Zoveel mogelijk ervaring opdoen in echte situaties. Daar streven we naar in onze opleidingen. Daarom is er voor de derdejaars uit onze Verzorgingsschool het project ‘Netjes in de flatjes’.

Het opzet van dit project is dat onze leerlingen bewoners uit een serviceflat op verschillende momenten tijdens het schooljaar ontmoeten en helpen. Alle leerlingen krijgen een bewoner toegewezen.

“Om elkaar te beter te leren kennen, organiseerden de leerlingen een levensloopspel dat ze met de bewoners van de serviceflats speelden. Daarna maakten ze ook kennis met de serviceflat van hun bewoner. Dit is al het derde schooljaar dat we dit project organiseren”, vertelt leerkracht Jasmien Wens.

[alpine-phototile-for-flickr src=”set” uid=”97054631@N07″ sid=”72157687430696860″ imgl=”fancybox” style=”cascade” col=”3″ size=”240″ num=”30″ shadow=”1″ highlight=”1″ curve=”1″ align=”center” max=”100″ nocredit=”1″]

Comments are closed.