Sportieve leerlingen keren terug met beker: “Het was tof”

School for Rights – recht op ontspanning

SVS (Stichting Vlaamse Schoolsport) organiseerde de activiteit ‘Superklas’. LO-leerkracht mevrouw Doino nam op woensdagnamiddag met enkele leerlingen deel en zij keerden met een beker terug naar onze school!

“Er stonden allemaal standjes waar je activiteiten moest uitvoeren. Je moest als groep heel goed samenwerken om punten te verzamelen”, blikken Imke en Zoë terug.

Zij beslisten om op hun vrije woensdagnamiddag te sporten. “Anders zit je dikwijls toch maar gewoon thuis en nu konden we leuke activiteiten doen. We zijn blij dat we deelgenomen hebben. We vormden een ploeg met leerlingen uit verschillende klassen, dus hebben we hen ook leren kennen. Het was tof.”

In totaal namen 17 ploegen deel. “Onze groep eindigde op de vijfde plaats, maar we wonnen wel de beker van fair play omdat we elkaar de ganse namiddag heel goed hebben aangemoedigd.”

[alpine-phototile-for-flickr src=”set” uid=”97054631@N07″ sid=”72157687099922120″ imgl=”fancybox” style=”cascade” col=”3″ size=”240″ num=”30″ shadow=”1″ highlight=”1″ curve=”1″ align=”center” max=”100″ nocredit=”1″]

Comments are closed.