Onze Schildersschool werkt mee aan prestigieus project Station M.

Eind juni opent Station M . , een ambitieus project van M.art en M.ond, het bovenlokale kunst- en ondernemingsproject van jeugdhuis Tydeeh. Ook onze school speelt een rol in dit mooie project.

Er wordt een groot leegstaand pand gehuurd in de Voogdijstraat 9, midden in het centrum. Dit pand wordt verdeeld in verschillende winkelruimtes, ateliers, een exporuimte en een flexwerkruimte. Zo bieden ze jonge ondernemers en artiesten de unieke kans om aan een lage huurprijs hun droomproject te beginnen.

De schilderwerken in dit pand gebeurden door onze Schildersschool. Onze leerlingen uit het derde, vierde, vijfde en zesde jaar gingen er aan de slag om te plamuren, schuren en schilderen. Het resultaat kan u zelf gaan bekijken.

[alpine-phototile-for-flickr src=”set” uid=”97054631@N07″ sid=”72157684524833255″ imgl=”fancybox” style=”cascade” col=”3″ size=”240″ num=”30″ shadow=”1″ highlight=”1″ curve=”1″ align=”center” max=”100″ nocredit=”1″]

Comments are closed.