Eerstejaars leren onze school kennen dankzij Pokémon

Voor alle leerlingen die op 1 september in het eerste jaar van start gingen, begint een nieuw avontuur. Een nieuwe school en nieuwe klasgenoten. Om de kennismaking met elkaar en met de school vlot te laten verlopen, organiseerden de leerkrachten enkele activiteiten.

“We hebben een pokémonspel uitgewerkt voor alle leerlingen uit 1A”, vertelt leerkracht Sylvia Dillen. “Het is de bedoeling dat de eerstejaars op die manier onze school leren kennen.”

Verder gingen onze jongste leerlingen ook aan de slag op de computer en met hout. Ze knutselden een leuk naambordje in elkaar en kleefden er daarna hun naam op. De resultaten kan je zien op de foto’s hieronder.

[alpine-phototile-for-flickr src=”set” uid=”97054631@N07″ sid=”72157672187637750″ imgl=”fancybox” style=”cascade” col=”3″ size=”240″ num=”30″ shadow=”1″ highlight=”1″ curve=”1″ align=”center” max=”100″ nocredit=”1″]

Comments are closed.